KURUMSAL

 Firmamız elektronik sahasına 1991 yılında girmiş olup, 20 yıl boyunca başarılı projelere imza atmış,çeşitli kamu kuruluşları ve özel sektöre lojistik destek sağlamış, sahasında aranan bir marka olmayı başarmıştır.   

        2000 li yıllarda Dünyada LED teknolojisi gelişirken,firmamızda erken davranarak ARGE çalışmalarına başlamış,2 yıl sonunda yeterliliğimiz belirlendiğinde, 2009 yılında şimdiki adresimizde yetenekli ve tecrübeli ekip ve ekipmanlarıyla Türkiye'de hizmet vermeye başlamıştır.   
       
        Şu anda LED konusunda yeterlilik kazandığımızı müşteri portföyümüzden görsekte, önümüzdeki yıllarda daha büyük hizmetler vereceğimiz inancıyla ilk günkü heyecanla çalışıyoruz,vereceğimiz hizmetlerin ülke yararına olduğu inancındayız.                                                          


        Hizmetlerimiz


       Led ürünleri yelpazemizde siz sayın müşterilerimize en kalitelisinden en ekonomik standartlardaki ürünlere kadar değişik seçenekler sunmaktayız.Rekabetçi fiyat,hızlı teslimat ve satış sonrası teknik servisimizle özel ihtiyaçlarınıza özel çözümler sağlamaktayız.


      Ledli tabela animasyonlarında, müşterilerin isteklerine göre animasyon tasarımını yapmakta ve uygulamaya göre gerekli PIC'li (Programlanabilir Entegreli) elektronik kartları üretmekteyiz.Ayrıca piksel kontrollü led dizaynı ve programlarıylada hizmetinizdeyiz.


Led dünyasının birer parçası olan, P10 led panel,led kontrol kartları, smps adaptörler, cnc kasa, modül led çeşitleri, led barlar, şerit ledler, wallwasher, downlight, led fener ve led çeşitlerimiz de mevcuttur.